"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kısmet Açma

Kısmet Açma ,Yüce Yaradan ALLAH C.C.‘hu yarattıgı her canlının temel ihtiyaçlarına kefil olmuş , onların rızıklarının teminine bir şekilde karşılamakla mükellef kılmıştır kendini. Tabi fiziksel bir boyutda yaşadıgımız için , ihtiyaçlarımızın teminini Fiziksel yollardan bir vesile ile karşılamak geregide hiç yabana atılacak bir olgu olmasa gerekdir.

Bilindigi üzere ilk nefes aldıgımızda beynimize giden ilk oksijen ile beraber o an bulundugunuz bölgede ki Yıldız Açılımı ile karakterimiz ve gelecegimiz ilk fiziksel yörüngesine içerisine girmektedir , diger bir tabirle fiziksel gelecegimiz bu yıldız hareketleri ile yön bulmaktadır. Şimdi şunu da belirtmekde yarar görmekteyim ; İnsanın Yıldızının düşmesi yahut yükselmesi neticesinde hayatımızda maddi anlamda iyilikler , güzellikler yahut kötü günler geçirmemiz olası oldugu gibi , İslam alimlerinin çözüme kavuşturdugu usul ve yöntemler ile Kısmet açma mümkün olabildigi gibi aynı zamanda Kısmet kapatma mümkün olabilen bir olaydır.

Kısmet Açma
Kısmetin Açılması İçin Dua ve Tılsım Formları

Atalarımdan yadigar kalan förmülleri kendimce daha da çeşitlendirerek ve geliştirerek Kısmetinizi açmak adına Manevi yardımcılarım sayesinde rızkınızın çoğalması , Evli degilseniz yuvanızı kurmak , kötü giden işlerinizi düzenine sokmak hatta sizin tüm kısmet işleriniz uyguladıgım ve 200 senelik bir denemiş formüller yumağı ile sizin Yıldız akışınızı Fiziksel Dünyada istediklerinizi elde etmek adına bende Yüce Yaradanın bana biçmiş oldugu görevin bilinci ve sorumlulugu ile , sizlere yardımcı olmak adına ALLAH C.C.’hu ömür verdikçe en iyi bildigim işi , Büyü ve Tılsımları uygulayacagımı bildirir saglıcakla kalmanızı temenni ederim. Dua ile Kalın …