"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ayırma Büyüsü (Kedi , Köpek Büyüsü)

Ayırma Büyüsü (Kedi , Köpek Büyüsü) , İki kişiyi birbirinden sogutmak , adeta ikisini bir düşman kılmak için yapılan büyüye verilen addır bize göre. Yapımı ne çok kolay ne de çok zordur.


Ayırma Büyüsü (Kedi , Köpek Büyüsü) isminden de anlayabileginiz gibi Büyü yapımından hemen sonra kişiler birbirini Kedi Köpek gibi görmeye başlarlar. Aynı ortamda bulunmaya tahammül bile edemezler. Bu Büyüyü yaparken kişilere birer Cin musallat edilir , bu musallatlardan birisi Kedilere , biriside Köpeklere musallat edilir ve Ayırma Büyüsü etkin hale getirilir. Ayırma Büyüsü yapılırken ayrılacak kişilerin tam dogum haritasını çıkartmak lazım gelmektedir , ama çogu zaman Anne ismi , yaşı ve dogum yeri yeterli olmaktadır. Birde okunmuş ve işlem görmüş sakatatların bir kısmı hem kedilere hemde Köpeklere yedirmek ve bu işi sadece hadimlerine bırakmak lazım gelmektedir.Ayırma Büyüsü (Kedi , Köpek Büyüsü)


Herzaman belirttigim gibi Büyü Olgusu ile bu işleri yapmak elbette mümkün olabilmekte ama Büyü yapılan kimseler buna müstehak mı? Bunu iyi kesitirmek lazım. Eger Büyü sayesinde bu iş olduktan sonra hayırlısı olacaksa bu işe kalkışmak lazım gelmektedir. Yani bir işi bozarken bir işi yapmak lazım ve bence benim olamazsa olmaz gerçegimdir. Büyü ile geleceginizi temin etmek adına her zaman her ortamda her daim sizlerleyim sağlıcakla Dua ile Kalın.

Incoming search terms:

  • köpeğe vefk yedirmek
  • karı kocayı soğutmak için kedi köpeğe et yedirmek
  • medyum olcay tus imtihanini ked